NABÍDKA SLUŽEB

REKONSTRUKCE BYTU A DOMŮ

Kompletní rekonstrukce bytů, kanceláří, rodinných, činžovních i panelových domů. Dále provádíme rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen či půdních vestaveb.

Kompletní realizace stavebních zakázek. Zajistíme veškeré bourací práce (včetně změn dispozic), vyzdění nového jádra i jiných nových příček, obložení koupelny i wc obklady, podhledové stropy s bodovým osvětlením a ventilací, nové rozvody vodoinstalace a elektroinstalace, zabudování sanitární keramiky, rovnání podlah v celém bytě, štukování a malování celého bytu, případně další sádrokartonářské práce, pokládku podlahových krytin, nové dveře, případně výměnu starých oken za plastová.

Zajišťujeme všechny stavební práce od drobných úprav až po kompletní rekonstrukce a stavby. Vás starý byt či dům proměníme na příjemné bydlení.

NÁTĚRY, OPRAVY A ZATEPLENÍ FASÁDY

Naše společnost se specializuje na komplexní rekonstrukce fasád včetně zateplení fasád, revitalizace panelových domů či bytových domu a také na nátěry fasád. Jsme připraveni Vám dodat profesionální materiály vhodné, nejenom pro nátěry, opravy či zateplení Vaší fasády.

Opravu fasády a rekonstrukce fasád provádíme komplexně se zajištěním kompletního servisu – zajistíme lešení, klempířské prvky, nátěry i zateplení.

MONTÁŽ SÁDROKARTONU

Provádíme dodávku a montáž veškerých sádrokartonových systémů pro široké použití.

Pomocí sádrokartonových desek můžeme rychle, čistě a kvalitně měnit vzhled vašeho bytu nebo kanceláře včetně rozvodů vody a elektřiny. Pomocí sádrokartonu lze velmi jednoduše snížit stropy stropními podhledy, instalovat moderní osvětlovací prvky, libovolně upravovat stěny a podlahy, lepit obklady a dlažby.

ELEKTROINSTALACE

Zajišťujeme silnoproudé i slaboproudé techniky a neustálým zvyšováním znalostí a kvalifikace našich pracovníků jsme schopni nabídnout našim zákazníkům kvalitní a komplexní služby.

Provádíme dodávky, montáž, revize a opravy elektroinstalací. Montáž zařízení EZS, EPS, přístupových a kamerových systémů, dodávky počítačové a telefonní strukturované kabeláže. Rozvody a dodávky televizních a satelitních systémů.

Zajišťujeme údržbu elektroinstalace v bytových domech i průmyslových objektech. Navrhujeme řešení rekonstrukce, nebo opravy elektroinstalace.

PŮDNÍ VESTAVBY A NÁSTAVBY

Nové půdní byty budujeme v souladu se všemi platnými předpisy a normami. Klademe důraz na snižování energetické náročnosti, aby výsledné bydlení bylo energeticky nenáročné a šetřilo náklady svým majitelům.

Realizaci půdních vestaveb provádíme precizně a důsledně s ohledem na využitelnou plochu půdy. Provádíme montáže sádrokartonových konstrukcí a zároveň s realizací půdní vestavby provádíme zateplení půdních prostor, opravy či výměny krovů, montáž střešních oken a kontrolu či opravu střešní krytiny.

ROZVODY-INSTALACE TOPENÍ

Montáže vytápění zahrnují instalace rozvodů topné vody, montáže topidel a otopných těles.

Provádíme rekonstrukce i zcela nové instalace rozvodů topení a instalace radiátorů. Rozvody potrubí, opravy potrubí, instalace radiátorů, kompletní realizace podlahových topení. Provádíme montáže i plynových kotlů. Dodáváme veškerý materiál potřebný pro realizace topení.

ROZVODY- INSTALACE PLYNU

Provádíme kompletní práce týkající se připojení plynových spotřebičů a instalací plynových rozvodů a potrubí v rodinných domech i průmyslových objektech. Odstraňujeme zjištěné úniky plynu, provádíme opravy a rekonstrukce plynových potrubí, instalujeme nové plynové rozvody.

DALŠÍ PRÁCE

Provádíme další stavební práce s důrazem na kvalitně odvedenou práci a to vždy ke spokojenosti zákazníka.

Naše stavební společnost nabízí kompletní řadu stavebních prací:

bourací práce

hrubá stavba

zednické práce

obkladačské práce

obkládání venkovní dlažby

obkládání venkovního kamene

sádrokartonářské práce

 

Dlouhodobě spolupraceje s úklidovou službou ZUBR

Mytí oken

Tepování sedacích souprav

Tepování koberců